Nauka Tańca Salsation

Zostań instruktorem Salsation 2-3. 12. 2023 we Wrocławiu

Zostań instruktorem Salsation 2-3. 12. 2023 we Wrocławiu
MDM
  • Published7 listopada, 2023
SALSATION® to rewolucyjny program taneczno-fitnessowy stworzony przez Alejandro Angulo, który jest łatwy do naśladowania i ma wyjątkowy nacisk na muzykalność i liryczną ekspresję! Ten pionierski program przekształca trening funkcjonalny w innowacyjne ruchy taneczne, zapewniając doskonałe wyniki na WSZYSTKICH poziomach sprawności.
Czy jesteś gotowa/y, aby zacząć spełniać swoje Marzenia? Zapisz się już TERAZ na właśnie to szkolenia instruktorskiego SALSATION® i zostań certyfikowanym instruktorem SALSATION®, by prowadzić własne zajęcia!

Wejdź głębiej w SALSATION® i zobacz, jak sprawiamy, że nasze zajęcia są zabawne, funkcjonalne i łatwe do naśladowania dla każdego.
Otrzymaj metodykę prowadzenia zajęć, zasady, dzięki którym SALSATION® jest tak skuteczny i odnosi sukcesy na całym świecie!
SALSATION® Basic Instructor Training to 2-dniowe szkolenie, które jest starannie zaprojektowane jednakowo dla osób z wykształceniem fitness lub tanecznym, a także dla tych, którzy nie mają doświadczenia w fitness lub tańcu.
 
Poczuj Pasję! Przenieś swój rozwój na wyższy poziom!
Dołącz do nas i zostań Instruktorem SALSATION®!
_____________________________________
Dzień 1
Rejestracja :
8:30
Start :
9:00-13:00
Bez przerwy tego dnia
Dzień 2
Start :
10:00-18:00
Przerwa na obiad około godziny 14:00 (do 1.5 godziny). 
MDM
Written By
MDM

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *