Eventy Newsy

Świąteczny flash mob Michała Kostempskiego w Krakowie

Świąteczny flash mob Michała Kostempskiego w Krakowie
MDM
  • Published20 października, 2023
Kraków roztańczonym krokiem wejdzie w okres przygotowań do Bożego Narodzenia! A gdyby tak przywitać św. Mikołaja pięknymi obrotami i rytmicznym szaleństwem? TEGO W KRAKOWIE JESZCZE NIE BYŁO. Zapraszamy na świąteczny flash mob na krakowskim rynku.
 
Wydarzenie to będzie towarzyszyło oficjalnemu otwarciu Jarmarku Świątecznego 25 listopada 2023 r. o godz. 14:00. Flash mob (z angielskiego dosł. „błyskawiczny tłum“) – to rodzaj artystycznego happeningu, sztuczny tłum, który w miejscu publicznym wykonuje wspólnie jakieś niezwykłe działania. Choreografię przygotuje krakowski tancerz i choreograf Michał Kostempski. Układ taneczny, choć efektowny będzie na tyle prosty by każdy chętny mógł nauczyć się jej na otwartych warsztatach tanecznych w dniu 19.11 o godz. 10:00 w szkole tańca Obsession na ul. Filipa 25, a także 24.11 o godz. 18:00 w Fitness Młyn na ul. Dolnych Młynów 5. Serdecznie zapraszamy wszystkich profesjonalistów, amatorów na różnym poziomie zaawansowania oraz tych którzy nigdy nie tańczyli a chcieli by uczestniczyć w tym wydarzeniu. Zainteresowanych prosimy o kontakt z trenerem: michal.kostempski@gmail.com (510 810 197).
 
Całość wydarzenia będzie rejestrowane w formie Video przez CINEFINE Grzegorz Makuch. Obecne będą też krakowskie media. Daj się porwać nie tylko wirowi przygotować do świąt, ale także świątecznej radości płynącej z tańca!
 
STRÓJ NA FLASH MOB!!!
Proszę o założenie czarnych ubrań z elementami czerwonymi (mogą być to np. Części garderoby jak bluza, czy sweterek, jak i tylko akcenty w postaci czapeczki czy szalika). Staramy się mieć na sobie te kolory (białe futerko przy czapce czy garderobie jest ok).
Zbiórka 13:45 pod scena przy Ratuszu na Rynku Głównym

Przykładowy Flash Mob przygotowany przez Michała

MDM
Written By
MDM

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *