Dobro Wraca Kampanie

Kampania: „Wspierasz Taniec? My Promujemy Ciebie!”

Kampania: „Wspierasz Taniec? My Promujemy Ciebie!”
MDM
  • Published19 listopada, 2023

Sieć mediów Nasze Regionalne wraz Woman Vibe Magazine i My Dances Magazine stworzyło kampanię Wspierasz Świat Tańca? My Wspieramy Ciebie! Społeczności skupione wokół taneczno-fitnesowego programu Zumby i innych podobnych inicjatyw organizują cyklicznie wydarzenia charytatywne oraz sprzyjają rozwojowi lokalnych gospodarek.

Mają wpływ m.in. na sektor turystyczny oraz na zdrowotną kondycję naszego społeczeństwa. Czas to docenić! Dlatego nasza Redakcja dołącza się do kampanii zainicjowanej przez sieć mediów Nasze Regionalne oraz My Dances Magazine oferując wszystkim firmom wspierającym świat tańca bezpłatną reklamę w naszych mediach! Łączna szacowana przez nas pula reklam jakie przekażemy bezpłatnie na rzecz kampanii wyniesie w skali najbliższego roku kalendarzowego 1 milion zł. Z takich dochodów zamierzamy zrezygnować, na rzecz bezcennych przedsięwzięć tanecznych. W ten sposób chcemy też zwrócić uwagę na to, jak ważny dla budowy kapitału społecznego i wspólnego dobrostanu jest taniec.

W ramach kampanii w naszych mediach opublikowaliśmy m.in. artykuły o sponsorach Festiwalu Kobiet zorganizowanego przez Emilię Furman 5 marca 2022 r., w tym m.in. Zumba Wear Polska, Cechni Muszyna, DrukujCyfrowo.Info, Wiatminowy Szot, Perla Label i FoodFans Catering!

Wspierasz Świat Tańca, jako Sponsor?
Współorganizujesz eventy charytatywne? Dla takich
firm mamy przygotowaną przestrzeń reklamową
o łącznej puli 1 miliona złotych w skali roku
w przeliczeniu na tzw. ekwiwalent reklamowy!
To oznacza, że Twoja reklama w naszych mediach
znajdzie się całkowicie bezpłatnie!

MDM
Written By
MDM

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *