Eventy Kampanie Tańcząc Pomagasz

Andrzejkowy Maraton Charytatywny Sylwii Garus

Andrzejkowy Maraton Charytatywny Sylwii Garus
MDM
  • Published1 października, 2023

Hejka, był już maraton Halloweenowy ,mikołajkowy ,więc teraz przyszedł czas na andrzejkowy! Inne wydarzenie – lecz cel ten sam, tańczymy by pomóc!

W tym roku zbieramy pieniążki na dwóch wspaniałych chłopaków:
Filipa Tobora Filip ma 11 lat. W wyniku urazu okołoporodowego cierpi na Mózgowe Porażenie Dziecięce i padaczkę. Każdego dnia walczy o samodzielność. Wymaga systematycznej rehabilitacji, udziału w intensywnych turnusach rehabilitacyjnych, stałego leczenia, zaopatrzenia otropedycznego i wsparcia w codziennych czynnościach.

Patryka Stycznia Patryk ma zdiagnozowany Zespół genetyczny Mowat-Wilson, padaczkę, częściową agenezję ciała modzelowatego, brak mowy werbalnej Potrzebujemy środków na rehabilitację i zajęcia z komunikacji alternatywnej.

Maraton odbędzie się w GCKIP w Grobli , na godzinkę 15;00 zapraszam wszystkie dzieci, które kochają dobrą zabawę, wszystko w szczytym celu ” Od dziecka dla dziecka ” po godzinnym szaleństwie, dzieci zapraszamy do magicznego kącika 🤪

Maraton Zumba Fitness rozpocznie się o godzinie 16:00 i będzie trwać 3 godzinki, pod okiem wspaniałych instruktorów z różnych zakątków Polski. W trakcie maratonu będzie można poznać swoją przyszłość oraz dobrze zjeść 😏. Nie obędzie się bez nagród , podczas eventu będzie można zakupić los ,pod koniec odbędzie się oficjalne losowanie wygranych.

Tańcz, baw się, pomagaj!

MDM
Written By
MDM

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *